ameliyatsiz-yuz-genclestirme

Ultherapy teknolojisi cildin katmanlarında bulunan taşıyıcı dokularda ses dalgaları kullanılarak oluşturulan noktasal ısı artışları ile kolojen üretiminin uyarılması sonucu ciltte sıkılaşma ve gerginlik sağlayan bir tedavi yöntemidir.

Ameliyatsız bir cilt germe, sıkılaştırma yöntemi olan Ulthera ile zamanın ve yer çekiminin ciltte yarattığı gevşeklik ve sarkmalar tedavi edilir. Ulthera sadece tek seanslık bir tedavi yöntemidir. Ulthera ile 30 – 60 dakikalık seans ardından elde edilen sonuç cilt altı bağ dokusunun güçlenmesi ile meydana gelir. Ulthera işlemi sırasında cilt altı dokular sadece ameliyatlarda görülebilecek şekilde ekrandan görülerek uygulama yapılır.

Ulthera boyun ve gıdı bölgesindeki sarkmayı düzeltmek amacıyla boyuna, kaş kaldırmak için, kaş alın bölgesine, alın bölgesini toparlamak için alına, üst göz kapağındaki deri fazlalıklarını azaltmak için göz kapaklarına, dekolte bölgesindeki kırışıklıkları düzeltmek için ise dekolteye uygulanmaktadır. Ulthera uygulandığı zaman yaklaşık 2 sene etkisini devam ettirmektedir. Bu sürenin sonunda eski halinize geri dönersiniz, aslında 2 yıllık bir dönem yaşlanmanızı da durdurmuş sayılırsınız.

Süreç bittiği zaman yeni bir ulthera seansı yapılabilmektedir. Cildinde gevşeme veya sarkma olan tüm kişiler ulthera için uygun adaylardır. Özellikle 40 – 65 arası cilt yapısı gevşediği için belirgin sonuç alınmaktadır. Ancak 30’lu yaşlarda da sık uygulanmaktadır.

Sağlıklı günler dilerim.
Aşağıdaki formu doldurun, en kısa sürede size ulaşacağım.

    (*) Belirtilen alanlar zorunludur.